تشییع شهید امنیت «سجاد آباریان» بر دوش مردم جیرفت+تصاویر

شهید «سجاد آباریان» که چهارشنبه گذشته در منطقه جکیگور استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید

فارس گزارش می‌دهدشهید «سجاد آباریان» که چهارشنبه گذشته در منطقه جکیگور استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده بود امروز بر دستان مردم جیرفت تشییع شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، زمانی که همه ما با آرامش زندگی می‌کنیم قدر این نعمت را به‌خوبی لمس نمی‌کنیم، در این منطقه‌ای که دشمنان آن را نا امن کرده‌اند ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار گلستانی در خرمن آتش است.

کشوری که با فرماندهی معظم کل قوا و سربازان گوش به فرمان ولایت خواب را بر دشمنان انقلاب حرام کرده و چشم طمع دشمنان را کور کرده‌اند.


  

جنوب کرمان پیشتاز شهدای امنیت در استان

جنوب کرمان در دوران دفاع مقدس شهدای بسیار زیادی را تقدیم انقلاب کرده است، وجود سرداران و شهدایی که رفتند تا از آرمان‌های این نظام دفاع کنند سند افتخار این منطقه است.

وجود حدود 500 شهید در شهرستان جیرفت برگ زرینی در مبارزات مردم این دیار است و تقدیم هزاران آزاده، جانباز و ایثارگر هم از افتخارات  شهرستان جیرفت در دوران دفاع مقدس است.

با توجه به همجواری منطقه جنوب استان کرمان با استان‌های شرقی و وجود مجموعه‌های امنیتی متعدد در این منطقه و ورود در برقراری امنیت در مرزهای شرقی هر از گاهی عطر خوش شهید و شهادت میهمان این دیار است تا بار دیگر این گفته را نوید دهد که در باغ شهادت باز باز است.

خیابان طالقانی جیرفت میزبان قدیمی شهدا

به دنبال هرگونه مراسم تشییع شهید در جیرفت خیابان طالقانی تا حسینیه شهدا مسیر عبور عشاقی است که از فرش به عرش سفر کرده‌اند، مسیر تشییع شهدا در جیرفت برای همه نامی آشنا دارد مسیری که در آن شهدای بسیار زیادی تشییع شدند و با عبور از این خیابان موارد و ناگفته‌های زیادی را به ما یادآوری کردند.

شهدایی که در راه امنیت ما ایستادند تا ما زمین نخوریم، شهدایی که گوش به فرمان ولایت رفتند تا ما گوش به فرمان ولایت باقی بمانیم، آری این خیابان همچنان عطر و بوی شهید را دارد، حال و هوای این خیابان عجیب با روح شهدا گره خورده است و به راستی باید این خیابان را خیابان شهدا نام نهاد.


 


 

دستانی که برای بدرقه شهید بالا رفت

امروز خیابان طالقانی جیرفت بار دیگر بوی شهید و شهادت گرفت، مردمی که آمده بودند تا از شهید مدافع امنیت تجلیل کنند، شهیدی که در مرزهای این کشور در عمق محرومیت از آرمان‌های این انقلاب دفاع کرد و با عزت و افتخار بر فراز دستان مردمی شهیدپرور و قدرشناس تشییع شد.

امروز همه قشرها آمده بودند تا بگویند ای شهید راه تو ادامه دارد، مادری که در پشت تابوت شهید اشک‌هایش جاری بود اما با گام‌هایی استوار آمده بود تا به دشمن نشان دهد فرزندش را برای دفاع از آرمان‌های این انقلاب و ولایت داده است، گرچه دلتنگی‌های مادرانه را نجوا می‌کرد اما در اراده‌اش خللی ایجاد نکرده بود.

اینجا امروز راه و معبری به آسمان باز شده بود تا سربازی دیگر از ولایت را تحویل بگیرد و قطره‌های خون او کوهی در مقابل توطئه‌های دشمنان این نظام است.

تا آخرین نفس در راه انقلاب ایستاده‌ایم

هم‌رزمان شهید آباریان هم امروز آمده بودند تا بگویند اگر امروز سجاد در میان همرزمان خود نیست اما ما ایستاده‌ایم تا جای او را دشمن خالی نبیند.

حسین سلیمانی از نیروهای نظامی است که در زیر تابوت شهید از ایستادگی و بیداری دوچندان هم‌رزمان شهید آباریان می‌گوید.

وی گفت: دشمن بداند با این حرکت‌ها و شهید کردن فرزندان و سربازان این نظام نخواهد توانست به اهداف شوم خود در ضربه زدن به این انقلاب دست پیدا کند.

محسن مقبلی هم که فرزند شهید است، می‌گوید: دشمنان و افراد مخل امنیت باید این را بدانند که ما فرزندان شهدا همچون پدران غیرتمند خود نمی‌گذاریم که در این کشور ناامنی ایجاد کنید. 

 
شهید سجاد آباریان در حلقه شهدای میهن آرام گرفت
هید آباریان میهمان شهدای شهر خود جیرفت است، میهمانی که از سفر نرسیده به دیدار شهدای شاهد شهر خود رفته است تا برای همیشه همسایگی در کنار آنها را تجربه کند.

به گزارش فارس، در درگیری افراد مسلح چهارشنبه گذشته در منطقه جکیگور استان سیستان و بلوچستان چهار نفر از نیروها و سربازان مرزبانی به شهادت رسیدند که گروهبان یکم سجاد آباریان یکی از این شهدا است.

https://kerman.koolebar.ir/node/480

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.